28.9. probíhá standardní rozvoz objednávek. Jedeme na Kladno, do Hostivic, do Řevnic a Černošic.

Rozvoz objednávek

Nevyhovují vám naše výdejní místa? Jsou z ruky a nebo naopak ve špatný čas? Nevadí. Myslíme i na vás! Jelikož nám záleží na všech našich zákaznících, nabízíme rozvoz naší zeleniny až k vám domů, do práce, k rodičům, zkrátka přesně tam, kam budete potřebovat.

Využíváme služeb Gibon Delivery, kteří se specializují na rozvoz čerstvých potravin. K dispozici mají chlazené vozy, takže se o naší zeleninu dobře postarají. Kurýr si u nás v úterý objednávky vyzvedne a hned poté vám je začne rozvážet. Čerstvá zelenina tedy jede od farmáře přímo k zákazníkovi. Čerstvost a kvalitna našich produktů je pro nás prioritou.

Objednávky vám zatím budeme vozit v úterý. Uvidíme, jak se tento systém osvědčí a jak budete spokojeni. Objednávky na rozvoz domů je nutné odeslat nejpozději den předem do 15:00 (tedy v pondělí). Po zadání vašich objednávek do přepravního systému vám přijde email a sms s přibližným časem doručení. Jestli vám nebude vyhovovat, stačí jen požádat o změnu doručení. Gibon si s tím poradí :-)

Čerstvou zeleninu z naší farmy vám doručíme na vámi zadanou adresu -  po Praze za 89 Kč, Střední Čechy pak za 189 Kč. Mimo Prahu se tedy vyplatí sdružit více objednávek (mezi sousedy, kolegy,..), aby se vám vyplatil poplatek za dopravu. 

Moc vám děkujeme, že podporujete lokální farmáře a kupujete čerstvou zeleninu přímo od nich.