Kontakty

 

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi a proto zde najdete kontakty na všechny členy našeho týmu, kteří dělají vše pro vaši spokojenost. Každá profese je pro nás stejně důležitá a každý má svůj podíl na samotném chodu naší rodinné farmy.

Farmář Petr vše s láskou pěstuje na polích, které se dědí z generace na generaci. K ruce je mu nejstarší syn Péťa, který nyní studuje zemědělskou školu v Poděbradech. Již nyní je tátovi velkým pomocníkem při veškeré zemědělské činnosti. Mladšího syna Matyho můžete někdy potkat při výdeji objednávek :-) ten je zatím na základní škole, ale o i on na farmě pomáhá.

Řidiče Pavla znáte všichni, protože se s ním setkáváte při odběru objednávek na výdejních místech. Pavel nejen rozváží objednávky, má na starosti také zásobování a celkově dohlíží na to, aby bylo k dispozici veškeré zboží z objednávek. Také má na starosti zásobování restaurací a jiných gastronomických podniků.

A v neposlední řadě máme obchodníka a IT administrátora Ivana, který se stará nejen o hladký chod našeho obchodu, ale také s vámi komunikuje emailem a na sociálních sítích. Řeší s vámi všechny otázky ohledně objednávek a také se stará o naší vizuální prezentaci.

Náš tým

 
Farmář Petr

Petr Aujeský

farmář
farmar@pesema.cz
721 905 915, 731 786 052
Řidič Pavel

Pavel Macháček

řidič
rozvoz@pesema.cz
607 630 994
Ajťák Ivan

Ivan Špringr

IT administrátor
admin@pesema.cz
732 540 074

Otázky? Jsme tu pro Vás.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: